۱- ثبت درخواست مرجوعی و تعویض کالا میبایست حداکثر تا ۴۸ ساعت پس از دریافت کالا از طریق فرم ارسال ایمیل صفحه تماس با ما انجام می‌گیرد.

۲- چنانچه کالای خریداری‌شده با محصول ارسالی برای مشتری مغایرت داشته باشد، دارای ایرادات ظاهری به صورت زدگی، پارگی،خرابی زیپ یا دکمه باشد و یا سایز آن با جدول سایزبندی کالای مربوطه مطابقت نداشته باشد، در صورت هرگونه اشتباه از سوی فروشگاه، کالای ارسالی بدون تحمیل هیچ‌گونه هزینه‌ای به مشتری، مشروط به اطلاع در ۲۴ ساعت اولیه و ضمن اینکه پلمپ و برچسب امنیتی محصول مخدوش نشده باشد، تعویض خواهد شد.

تبصره ۱: در موارد عدم مطابقت سایز و تفاوت بیش از ۳ سانتی متر با جدول سایزبندی کالا، امکان تعویض و یا مرجوع وجود دارد.

تبصره ۲: جنس پارچه تمامی کالاها در وبسایت بطور دقیق ذکر شده است، بنابراین تعویض یا مرجوع کالا به علت نارضایتی از جنس و کیفیت پارچه امکانپذیر نخواهد بود.

۳- تعویض کالا تنها در شرایطی انجام خواهد شد که محصول ارسالی کاملاً سالم باقی‌مانده و بوی عطر یا بدن را نگرفته باشد. تگ کالا روی محصول نباید مخدوش شود. همچنین لازم است کالا در بسته‌بندی ارسالی زیبانچی، بدون هیچ صدمه‌ای قرار گیرد.

۴- در صورت هرگونه مغایرت احتمالی اجناس خریداری‌شده در فاکتور مشتری و فروشگاه با محصولی که برای کاربر ارسال می‌شود، پس از احراز موضوع، کلیه هزینه‌های ارسال و تعویض بر عهده فروشگاه خواهد بود و فروشگاه در بازگشت و تعویض سفارش مذکور متعهد است.

۵- در صورت تمایل به تعویض محصولاتی که هنگام حراج تهیه‌شده‌اند، توجه داشته باشید که قیمت در نظر گرفته‌شده برای دریافت اجناس دیگر، همان قیمت پرداختی در زمان حراج است.

۶- محصولات فروخته‌شده در پک محافظ، به علت نکات بهداشتی و تماس مستقیم با پوست بدن، هرگز تعویض نخواهند شد.

۷- در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت، حق فسخ کردن سفارش و خرید انجام‌شده توسط مشتری، برای وب‌سایت محفوظ است. در ادامه‌، وجوه دریافتی طی ۴۸ الی ۷۲ ساعت کاری به حساب اعلام‌شده از سوی مشتری واریز می‌شود و مشتری با ورود به سایت  می‌پذیرد از این امر آگاه است و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.